Razem w Uważności: Regularne Spotkania Praktyków Online

Grupa medytacyjna – Razem Medytujemy, Razem Się Rozwijamy!

Odkryj potęgę regularnej praktyki mindfulness i poczuj wsparcie grupy! „Nie ma cudów. Jest praktyka.” ~ Bogna Gąsiorowska

Czy to brzmi dla Ciebie znajomo?

Czujesz, że pomimo zakończenia kursu mindfulness nie jest Ci łatwo utrzymać regularność i samodyscyplinę w praktyce? 

Zauważasz, że łatwiej było skupić się w grupie i pod okiem nauczyciela, ale teraz po kursie brakuje Ci wsparcia i motywacji?

Codzienne obowiązki i natłok spraw sprawiają, że trudno jest Ci znaleźć czas na medytację?

Odkładasz praktykę na później, czekając na idealny moment, który nigdy nie nadchodzi?

Brakuje Ci struktury i planu, które pomogłyby Ci zachować systematyczność?

Męczy Cię  natłok myśli i kłopoty ze snem?

Nie jesteś sam/-a w swoich odczuciach!

Wielu absolwentów kursów mindfulness zauważa, że bez wsparcia jest trudniej kontynuować praktykę. Regularność staje się wyzwaniem, a samodyscyplina i motywacja do medytacji słabnie. To jest w pełni normalne.

Mamy rozwiązanie, które może pomóc Ci wprowadzić zmiany w życiu.

Grupa Medytacyjna

Twój sposób na pogłębianie i integrowanie uważności w towarzystwie innych praktyków.

Dlaczego warto dołączyć do Grupy Medytacyjnej?

Społeczność praktykujących to nie tylko źródło wsparcia, ale również nieskończona kopalnia wiedzy.

Wspólne medytacje, dzielenie się doświadczeniami oraz możliwość uczenia się od innych daje wartość, której nie można zyskać praktykując w samotności. 

Społeczność oferuje bezpieczną przestrzeń do eksploracji, zadawania pytań i odkrywania głębszych aspektów praktyki. 

Jest to miejsce, gdzie możesz rosnąć, rozwijać się i otwierać na nowe doświadczenia w otoczeniu ludzi, którzy rozumieją Twoją ścieżkę.

Co oferuje Grupa?

W ramach Grupy Praktyków możesz liczyć na regularne 6 godzinne spotkania medytacyjne „w ciszy”, prowadzone przez doświadczonych i praktykujących nauczycieli. 

Spotkasz tu osoby w różnym wieku, z różnych środowisk i na różnym etapie praktyki. Łączy nas wspólny cel – rozwijanie uważności.

Grupa Praktyków to nie tylko miejsce nauki medytacji, ale przede wszystkim społeczność ludzi dążących do głębszego poznania i zrozumienia siebie oraz otaczającego świata przez pryzmat uważności.

W trakcie regularnych spotkań skupiamy się przede wszystkim na treningu i pogłębianiu umiejętności włączania uważności w codzienne życie.

A jeśli napotkasz trudności, zawsze możesz liczyć na wsparcie i konsultacje prowadzącego.

Dołącz teraz!

Twój plan spotkań w Grupie Medytacyjnej

W Grupie Praktyków dbamy o elastyczność. Dlatego możesz wybierać między spotkaniami doraźnymi, idealnymi dla tych, którzy potrzebują większej swobody w planowaniu, a cyklicznymi sesjami dla tych, którzy preferują regularność i strukturę. Niezależnie od wyboru, każde spotkanie daje szansę na pogłębienie praktyki, nawiązanie kontaktu z innymi praktykującymi i spędzenie czasu w świadomym, wspierającym otoczeniu.

Zyskaj nowe perspektywy dzięki praktyce grupowej

Praktyka Mindfulness w grupie ma unikalną moc, której trudno doświadczyć samodzielnie. Gdy medytujesz wśród innych, odczuwasz kolektywną energię i skupienie, które potęgują Twoje doświadczenie.

Spotykanie się z różnymi ludźmi o różnych doświadczeniach i perspektywach daje możliwość głębszego zrozumienia siebie oraz otwiera umysł na nowe sposoby myślenia.

W grupie łatwiej jest również przełamać indywidualne bariery czy wyzwania, które mogą się pojawiać w samotnej praktyce. Dzięki temu praktyka staje się bardziej różnorodna, bogata i pełna głębszych refleksji.

Opinie

Zobacz co mówią inni

Dzięki Grupie Medytacyjnej poczułem się bardziej zakotwiczony w mojej praktyce i odzyskałem motywację, której mi brakowało.
MICHAŁ
Nie dość, że nauczyłam się nowych praktyk medytacyjnych, to jeszcze znalazłam wspaniałych ludzi, którzy podobnie jak ja pragną rozwijać swoją świadomość.
AGATA

Dlaczego warto wybrać naszą Grupę Medytacyjną?

W erze natłoku informacji i nieustannego pośpiechu, Grupa Praktyków stanowi przystań, w której uczestnicy mogą na nowo odnaleźć spokój, równowagę i klarowność myśli.
Wspólnie tworzymy zaangażowaną społeczność, w której każdy czuje się akceptowany i bezpieczny, co jest kluczem do głębszej praktyki. To miejsce, gdzie można podzielić się swoimi przeżyciami, wysłuchać innych i znaleźć wsparcie w trudniejszych momentach praktyki.

Wsparcie i interaktywność Nasz kurs gwarantuje stały kontakt z certyfikowanym nauczycielem MBSR, co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Ponadto, regularne spotkania online z grupą umożliwiają wymianę doświadczeń i wzajemne wsparcie.

Dostępność Nasz kurs odbywa się online, co oznacza, że możesz w nim uczestniczyć z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, która Ci najbardziej pasuje.

Kompetentni prowadzący – Nasz kurs jest prowadzony przez doświadczonego, certyfikowanego nauczyciela mindfulness, który zapewnia profesjonalne i efektywne wsparcie w praktyce.

Czego możesz się nauczyć?

Poza podstawowymi technikami medytacji, masz szansę na pogłębienie wiedzy na temat Mindfulness i Compassion, technik pracy z trudnymi emocjami, naukę akceptacji siebie i innych, oraz jak skutecznie włączyć medytację do codziennego życia.

Dla absolwentów kursów Calmbell, podstawowego MBSR lub zaawansowanego MBCL, oferujemy wsparcie i inspirację w utrzymaniu regularnej praktyki mindfulness. Jeśli pragniesz nie tylko kontynuować, ale również pogłębiać swoją praktykę w otoczeniu podobnych ludzi i wspierającej atmosferze, to nasza grupa jest miejscem dla Ciebie.

Aby przystąpić do Grupy Medytacyjnej, rozpocznij od zakupu dostępu poprzez link sklepowy, wybierając dogodny dla siebie termin. Po zakupie otrzymasz e-mail zawierający link do formularza zgłoszeniowego oraz dane dostępowe do spotkania Grupy.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kursu MBSR, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Możesz również odwiedzić naszą sekcję FAQ, w której znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zapraszamy do wspólnej praktyki!

Aby przystąpić w Polsce do profesjonalnej edukacji w Studium Nauczycielskim MBSR, konieczne jest pełne uczestnictwo w ośmiotygodniowym treningu MBSR w roli uczestnika. Większość światowych instytucji szkoleniowych w zakresie edukacji mindfulness wymaga również regularnej osobistej praktyki uważności przez co najmniej rok do półtora roku po ukończeniu kursu podstawowego.

Jeden pakiet

Wiele korzyści

Spotkania Grupy

 • 21. października 2023
 • 18. listopada 2023
 • 9. grudnia 2023
 • 17. lutego 2024
 • 16. marca 2024
 • 13. kwietnia 2024
 • 11. maja 2024
 • 15. czerwca 2024
 • 20. lipca 2024
 • 24. sierpnia 2024
 • 12. października 2024
 • 7. grudnia 2024
Jednorazowa płatność

350 zł

Medytacja w grupie dostarcza unikalnej energii i wsparcia, której trudno doświadczyć w samotnej praktyce. Ponadto kolektywne doświadczenie medytacji w grupie otwiera drzwi do głębszych refleksji, rozwijając jednocześnie silne więzi i poczucie wspólnoty z innymi praktykującymi.

Gwarancja satysfakcji

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie masz pewności czy praktyka w Grupie Medytacyjnej jest dla Ciebie lub masz inne pytania? Napisz do nas, odpowiemy.

Nie, wystarczy, że masz ukończone kursy MBSR lub MBCL w Calmbell. Grupa została stworzona z myślą o kontynuacji i pogłębieniu Twojej praktyki.

Po ukończeniu kursów MBSR i MBC zyskujesz podstawy medytacji mindfulness. Kontynuując naukę w grupie, masz okazję pogłębić tę praktykę, odkrywać nowe techniki i czerpać z doświadczenia nauczyciela.

Choć indywidualna praktyka jest niezbędna, medytacja w grupie dostarcza unikalnej dynamiki, wsparcia od innych praktykujących oraz bezpośredniego przewodnictwa nauczyciela.

Tak, medytacja mindfulness skupia się przede wszystkim na uważności – byciu obecnym w danej chwili bez oceniania. W kontekście grupowym dodatkowym atutem jest wzajemne wsparcie i motywacja uczestników.

Doświadczeni praktycy mogą napotkać wyzwania związane z osądem wobec własnej praktyki, porównywaniem się z innymi oraz zewnętrznymi oczekiwaniami dotyczącymi postępów w medytacji.

Medytacja w grupie tworzy silne poczucie wspólnoty, umożliwia dzielenie się doświadczeniami, wzmacnia motywację do regularnej praktyki oraz pozwala na zdobycie nowych umiejętności pod okiem nauczyciela.

Oprócz korzyści indywidualnej praktyki, jak spokój umysłu i zmniejszenie stresu, praktyka w grupie dodatkowo buduje poczucie społeczności, oferuje wsparcie i motywację oraz umożliwia wymianę doświadczeń.

Zdecydowanie tak. Grupa jest przeznaczona dla wszystkich absolwentów kursów MBSR i MBCL w Calmbell, niezależnie od tego, jak dawno odbyli kurs.

Nauczyciel służy jako przewodnik, który prowadzi medytacje, odpowiada na pytania, daje wskazówki oraz wspiera uczestników w ich indywidualnych wyzwaniach medytacyjnych.

Uczestnictwo w spotkaniach zależy od Twojego wyboru i zaangażowania. Chociaż regularność może wzmacniać jednak nasza grupa oferuje elastyczność w uczestnictwie.

Zdecydowanie tak. Jest czas na początku i na końcu spotkania na dzielenie się refleksjami, a doświadczenia uczestników są cennym źródłem wiedzy i wsparcia dla innych.